Vzdělávání pedagogů

Pomáháme učitelům k modernímu vyučování informatiky

Navazujeme na úspěšný cyklus webinářů Národního pedagogického institutu s dalšími příklady dobré praxe v nové informatice.

Přinášíme nabídku seminářů a projektových dní s cílem usnadnit učitelům práci. Můžete se tak soustředit na sdílení radosti z výuky. Naše přípravy vám přijdou po účasti na akci v elektronické podobě. Máte tak k dispozici vše, co budete v hodině potřebovat.

Pracujeme s materiály předních odborníků na informatiku, inspirujeme se na zahraničních univerzitách a školách. Vytváříme vlastní materiály, které ještě před prezentováním ověříme ve školní třídě.

Aktuální školení

Nová informatika Práce s robotickými pomůckami na ZŠ

Nová informatika

Ať už máte za sebou úvodní školení do nové informatiky nebo se na něj právě chystáte, tento webinář vám přinese další tipy do výuky nové informatiky s využitím robotických pomůcek.

● volno

online

2 500 Kč

Nová informatika Práce s ozoboty na ZŠ

Nová informatika

Chystáte se zařadit do nové informatiky práci s ozoboty, ale máte jen minimální nebo žádné zkušenosti? Po absolvování webináře budete moc směle odstartovat!

● volno

online

2 500 Kč

Nová informatika Angličtina s bee-botem na 1. stupni

Nová informatika

Víte, že s Bee-boty lze perfektně učit angličtinu? Ukážeme vám jak na to a ještě si budete moci odnést přípravy přímo do hodiny.

● volno

online

2 500 Kč

Nabídka projektových dní pro pedagogy

Den s novou informatikou pro 1. stupeň

Jak by mohla vypadat výuka na 1. stupni na vaší škole? Přijedeme k vám a všechno ukážeme. A to buď ve třídě s žáky nebo přímo vám učitelům.

● volno

u vás

3 200 Kč

Den s novou informatikou pro 2. stupeň

Jak by mohla vypadat výuka na 2. stupni na vaší škole? Přijedeme k vám a všechno ukážeme. A to buď ve třídě s žáky nebo přímo vám učitelům.

● volno

u vás

3 200 Kč

Den s robotickými pomůckami

Předáme přímo vám nebo žákům radost z výuky nové informatiky prostřednictvím robotických pomůcek. Přijedeme s malými pomocníky a ukážeme vám, jak na to.

● volno

u vás

3 900 Kč

Ing. Ondřej Činátl
Obchodní ředitel