Poradenství a školení

Jedinečná možnost jak se lépe připravit pro život.

Čím dál více je v dnešní době kladen důraz na znalost cizího jazyka a informační gramotnost. Pojďme pro to společně udělat maximum!

O jaké školení máte zájem?

Angličtina | Informatika

Školení angličtiny pro jednotlivce

Nabídka individuálního školení (doučování) zahrnuje:

  • výuku pro úplné začátečníky i pokročilé
  • konverzaci, slovní zásobu, gramatiku
  • možnost zaměření na konkrétní oblasti, téma
  • příprava na testy, přijímací zkoušky, pobyt v zahraničí

Lektor

Ondřej Činátl

Ing. Ondřej Činátl

Ondra se ke společnosti připojil v roce 2016. Jako obchodní ředitel má na starosti budování zákaznického portfolia společnosti. Buduje hodnoty a řídí rozvoj svého poslání. Ondra získal inženýrský titul na ŠKODA AUTO Vysoké škole v Mladé Boleslavi, kde vystudoval obor Globální podnikání a marketing.

Seznamte se s Ondrou

Ondra se angličtině věnuje zhruba 19 let, poslední roky také aktivnímu doučování. Na jedničku absolvoval státní závěrečné zkoušky (dosažená úroveň C1). Jako obchodní manažer se zaměřoval mimo jiné na zahraniční trhy. V minulosti pracoval pro americkou společnost Apprise Software s.r.o., kde veškerá komunikace probíhala pouze v angličtině.


Seznamte se blíže s Ondrou

Ondra v současné době doučuje jak naprosté začátečníky, tak studenty plánující vycestovat do zahraničí. Pokud se právě připravuješ na zkoušku nebo se snažíš zlepšit prospěch ve škole, rádi ti také pomůžeme. A pro ty, kteří už nestudují, má Ondra připravenou slovní zásobu, která může zlepšit jejich postavení v zaměstnání nebo připravit na důležitý kontakt se zákazníkem. Ondra je ve své práci úspěšný, ale také trpělivý, klidný a hlavně pečlivě sleduje, jak se zlepšujete.

Přihlášení už nemůže být jednodušší, klikni na tlačítko, vyplň jednoduchý formulář a my se s tebou spojíme a domluvíme se na nejlepším možném termínu, který ti vyhovuje.
Tip: Darujte kurz svým známým! Rádi vám na požádání vystavíme dárkový poukaz na kurz „Základy angličtiny“.

Doučování informačních a komunikačních technologií

Nabídka individuálního školení (doučování) zahrnuje:

  • základy pro práci s počítačem (od zapnutí až po porozumění jak ovládat jednotlivé prostředky)
  • seznámení se s principy počítačů (porozumění hardware, základních protokolů, ...)
  • příprava pro nové zaměstnání (seznámení s kancelářskými balíky, funkce e-mailu, ...)
  • příprava pro studenty středních a základních škol

Lektor

Tomáš Bartůněk

Ing. Tomáš Bartůněk

Tomáš je zakladatelem a jednatelem společnosti Broken Mouse. Je zodpovědný za nastavení celkové strategie společnosti a kontrolu plnění cílů společnosti. Před založením společnosti vystudoval Informační management na kralovehradecké univerzitě.

Seznamte se s Tomášem

Tomáš se informatice věnuje od základní školy, kde již vyhledával mimořádné hodiny informatiky. Na střední škole se pak aktivně věnoval informatice každý den a usilovně se připravoval na budoucí kariéru. Absolvoval Univerzitu Hradec Králové, kde studoval aplikovanou informatiku a později také informační management. V současné době buduje vlastní společnost, kde se specializuje na rozvoj servisního a školícího oddělení.

Přihlášení už nemůže být jednodušší, klikni na tlačítko, vyplň jednoduchý formulář a my se s tebou spojíme a domluvíme se na nejlepším možném termínu, který ti vyhovuje.
Tip: Darujte kurz svým známým! Rádi vám na požádání vystavíme dárkový poukaz na kurz „Základy práce s počítačem“.

Vyučování probíhá

Kontaktujte nás

Podrobnosti

Společnosti, které nám projevily důvěru