Ing. Stanislav Mašek

manažer vzdělávání, lektor

V Broken Mouse pomáhám se sekcí vzdělávání a krom toho také sám působím jako lektor angličtiny a občas i informatiky ve firmách po Libereckém kraji.  

V angličtině zajišťuji individuální lekce, stejně tak i skupinové kurzy ve firmách. Kromě výuky všeobecné angličtiny se specializuji také na tu odbornou, kde jsem schopný pokrýt oblasti business AJ, finanční AJ, IT, automotive, strojírenství, stavebnictví a trochu medicíny. 

Vystudoval jsem Ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Liberci se specializací na podnikovou ekonomiku, ale svoje zaměření jsem spojil s katedrou informatiky, kde jsem zároveň psal své závěrečné práce.   

S angličtinou jsem začal už ve školce a od té doby jsem ji dále zdokonaloval. Nyní držím certifikát CAE a učím lidi napříč celým profesním spektrem. Moje lekce se nesou v pohodovém duchu a jsou šité na míru studentům tak, aby je výuka bavila a zároveň byl znát pokrok. 

Nejčastěji učím: 

Individuální lekce, kde se nejčastěji zabýváme konverzací, rozmluvením, rozvojem slovní zásoby, případně upevněním časů a u pokročilejších studentů pak odbornými tématy a všeobecným rozhledem.

Firemní skupinkové lekce max. o 3 lidech – cestuji po firmách v Libereckém kraji, kde zajišťuji jak obecnou výuku AJ, tak i odbornější témata. 

V oblasti IT pak také občas pořádám školení MS Office.

Kontaktujte mě

Ing. Ondřej Činátl
Obchodní ředitel