Ing. Stanislav Mašek

V Broken Mouse mám na starosti činnosti související se vzděláváním a krom toho také sám působím jako lektor angličtiny a občas i informatiky ve firmách po Libereckém kraji.  

V angličtině zajišťuji kurzy jeden na jednoho, stejně tak i skupinové kurzy ve firmách. Kromě výuky všeobecné angličtiny se specializuji také na tu odbornou, kde jsem schopný pokrýt oblasti business AJ, finanční AJ, IT, automotive, strojírenství, stavebnictví a trochu medicíny. 

Vystudoval jsem Ekonomickou fakultu na Technické univerzitě v Liberci se specializací na podnikovou ekonomiku, ale svoje zaměření jsem spojil s katedrou informatiky, kde jsem zároveň psal své závěrečné práce řešící umělou inteligenci a data mining.   

S angličtinou jsem začal už ve školce a od té doby jsem ji dále zdokonaloval. Nyní držím certifikát CAE a učím lidi napříč celým profesním spektrem. Moje lekce se nesou v pohodovém duchu a jsou šité na míru studentům, tak aby je výuka bavila a zároveň byl znát pokrok. 

Nejčastěji učím: 

 Individuální lekce jeden na jednoho, kde se nejčastěji zabýváme konverzací, rozmluvením, rozvojem slovní zásoby, případně upevněním časů a u pokročilejších studentů pak odbornými tématy a všeobecným rozhledem 

Firemní skupinkové lekce max. o 3 lidech – cestuji po firmách v Libereckém kraji, kde zajišťuji jak obecnou výuku AJ, tak i odbornější témata  

V oblasti IT občas pořádám školení kybernetické bezpečnosti a bezpečnosti práce na internetu, případně ovládání Excelu pro začátečníky i velmi pokročilé. 


V případě zájmu o lekce mě kontaktujte přes formulář níže. 

Ing. Ondřej Činátl
Obchodní ředitel