Mgr. Lukáš Koula

Marketingový specialista | Fotograf

„Mým snem je procestovat celý svět!“

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "Person", "name": "Lukáš Koula", "jobTitle": "Marketingový specialista a fotograf", "worksFor": { "@type": "Organization", "name": "Broken Mouse" }, "url": "https://www.broken-mouse.cz/o-nas/lukas-koula/", "sameAs": [ "https://www.linkedin.com/in/lukas-koula/", "https://www.instagram.com/lukaskoula/" ], "description": "Lukáš Koula je marketingový specialista a fotograf s vášní pro cestování. Má zkušenosti s komerční fotografií a digitálním marketingem, včetně správy sociálních médií a PPC reklam." }

Aktivně se věnuji komerčnímu fotografování, ke kterému jsem se dostal přibližně před pěti lety díky kempu, který pravidelně organizovala AC Sparta Praha. Fotka mě také přivedla k digitálnímu marketingu a v něm především ke správě sociálních sítí, PPC reklamám a třeba i k Shoptetu. V průběhu roku 2021 jsem absolvoval několik kurzů k tomuto odvětví abych lépe pochopil Google Analytics a další nástroje.

Něco málo o mně

Pocházím z Liberce a fotím kolem vše co se dá, ať už portréty tak i sportovní a kulturní události. Mé fotky jste mohli nalézt třeba v Deníku Liberecka. S focením jsem začínal na kempu mladých fotbalových talentů pořádaných fotbalovou Spartou v Praze, kde jsem korzoval zhruba pět ročníků s fotoaparátem v ruce. Postupně jsem se dostával k více a více zakázkám podobného ražení. Z těch větších zakázek můžu zmínit kromě fotbalové Sparty například Fotbalovou asociaci ČR, Pražský fotbalový svaz či floorbalové kempy. Fotografování jsem si postupně zamiloval a našel jsem v sobě malého perfekcionistu, kéž by se alespoň ždibet přenesl do úklidu v domácnosti! Taky strašně rád cestuji a abych se trošku zlepšil v psaní, tak sem tam vydám i zápisky z cest.

Mimo to se již delší dobu zabývám digitálním marketingem. Ze zkušeností vím, že tvoření marketingových kampaní na sociálních sítí není jen o sdílení selfie, ale o komplexní strategii. Ke správnému nastavení mi pomáhají mé zkušenosti a kurzy v oblasti Google Analytics, PPC reklam, Business Managera a dalších marketingových nástrojů. 

Pokud od nás budete chtít marketingové služby, rozhodně se spolu potkáme! 

Sledovat mě můžete třeba i na sociálních sítích

Digitální marketér a fotograf Lukáš Koula na Firmy.cz

Kontakt

Lukáš Koula – IČO: 05433835

Email: koula@broken-mouse.cz

Telefon: +420605907866

Ing. Ondřej Činátl
Obchodní ředitel