Lukáš Koula

Mgr. Lukáš Koula

Marketingový specialista | Fotograf

„Mým snem je procestovat celý svět!“

Aktivně se věnuji komerčnímu fotografování, ke kterému jsem se dostal přibližně před pěti lety díky kempu, který pravidelně organizovala AC Sparta Praha. Fotka mě také přivedla k digitálnímu marketingu a v něm především ke správě sociálních sítí, PPC reklamám a třeba i k Shoptetu. V průběhu roku 2021 jsem absolvoval několik kurzů k tomuto odvětví abych lépe pochopil Google Analytics a další nástroje.

Něco málo o mně

Pocházím z Liberce a fotím kolem vše co se dá, ať už portréty tak i sportovní a kulturní události. Mé fotky jste mohli nalézt třeba v Deníku Liberecka. S focením jsem začínal na kempu mladých fotbalových talentů pořádaných fotbalovou Spartou v Praze, kde jsem korzoval zhruba pět ročníků s fotoaparátem v ruce. Postupně jsem se dostával k více a více zakázkám podobného ražení. Z těch větších zakázek můžu zmínit kromě fotbalové Sparty například Fotbalovou asociaci ČR, Pražský fotbalový svaz či floorbalové kempy. Fotografování jsem si postupně zamiloval a našel jsem v sobě malého perfekcionistu, kéž by se alespoň ždibet přenesl do úklidu v domácnosti! Taky strašně rád cestuji a abych se trošku zlepšil v psaní, tak sem tam vydám i zápisky z cest.

Mimo to se již delší dobu zabývám digitálním marketingem. Ze zkušeností vím, že tvoření marketingových kampaní na sociálních sítí není jen o sdílení selfie, ale o komplexní strategii. Ke správnému nastavení mi pomáhají mé zkušenosti a kurzy v oblasti Google Analytics, PPC reklam, Business Managera a dalších marketingových nástrojů. 

Pokud od nás budete chtít marketingové služby, rozhodně se spolu potkáme! 

Sledovat mě můžete třeba i na sociálních sítích

Digitální marketér a fotograf Lukáš Koula na Firmy.cz

Kontakt

Lukáš Koula – IČO: 05433835

Email: koula@broken-mouse.cz

Telefon: +420605907866

Ing. Ondřej Činátl
Obchodní ředitel