Digitalizace VHS

Nenechte se připravit o své vzpomínky. 

Téměř každý z nás má videokazety plné vzpomínek na nezapomenutelné akce nebo své blízké. Zabraňte ztrátě dat a nechte si kazety digitalizovat (převést na digitální médium). S naší službou digitalizace VHS vám vaše vzpomínky ze starých VHS kazet převedeme na digitální médium (DVD, flash disk,…)

Proč digitalizace starých kazet?

Nic k tomu nepotřebujete! Stačí pouze doručit materiály k digitalizaci. Pak jsme na řadě:

Je to skvělá možnost jak:

  • uchovat vzpomínky (z dětství, ze svatby, dovolené,…)
  • přehrát pohodlně vaše nahrávky
  • zamezit další ztrátě kvality
  • získat další možnost editace
    a mnohem víc

 

Otázky a odpovědi

Jak dlouho trvá digitalizace (převod na digitální médium)?

Vynasnažíme se všechna vaše videa digitalizovat do 7 dnů. V případě, že máte zájem o expresní zpracování, kontaktujte nás. Můžeme se domluvit na „zrychlené digitalizaci“ a přitom to nemusí být o nic dražší.

Jaké formáty lze u nás digitalizovat?

Umíme zpracovat běžné VHS kazety, ale i kazety do videokamer. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a optat se na možnosti digitalizace kazet různých formátů.

Jaká je kvalita záznamu?

Pracujeme s vysoce kvalitním a „čistým“ videem a profesionálním digitalizačním zařízením. Vaše snímky zpracujeme v DVD kvalitě s takovou kvalitou, jakou jsou nahraná. V případě, že máte zájem o vylepšení kvality (například odstranění šumu apod.), tak nás neváhejte kontaktovat.

Upozornění: Nahrávky, které zasahují do práv dalších osob nebo společností, nedigitalizujeme. Vždy je nutné vlastnit autorská práva.

Ing. Stanislav Mašek
manažer vzdělávání

Ing. Ondřej Činátl
Obchodní ředitel